Hakkımızda

Reisel Elektrik

HAKKIMIZDA

  Firmamız REİSEL ELEKTRİK San. ve Tic.Ltd. Şti.  1995 yılında Bursa’da Recep VATANSEVER tarafından  kurulmuş olup, kurulduğu yıllarda ağırlıklı olarak; O.G. taahhüt işleri ile hizmet vermiştir.2000’ den sonra; A.G ve O.G taahhüt, kompanzasyon sistemleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri konularında da hizmet vermeye başlamıştır. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

  Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde anlamak, karşılamak ve yarattığımız güveni sürdürülebilir kalite ile geliştirerek marka değerimizi yükseltmek.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin isteklerini tüm detayları ile kalite ve güvenle her şartta karşılayabilen; sektöründe, bölgesinde ve Türkiye’de lider şirket olmak.